Salsavdeling


Lars Erling Livrud

Sal, avdeling Drammen
Tel: 32 20 82 00
Mob: 40 47 79 12
E-post: lars@fresvik.no

 

Ole Bjørn Skogheim

Sal, avdeling Fresvik
Tel: 57 69 83 05
Mob: 99 09 07 12
E-post: oleb@fresvik.no

 

Ove Fedje

Teknisk teikning og sal skip/offshore
Tel: 57 69 83 20
Mob: 91 17 65 99
E-postof@fresvik.no

Dag Holth

Sal, avdeling Drammen
Tel: 32 20 82 03
Mob: 91 13 35 58
E-post: dag@fresvik.no

Andre tilsette


Gyda Bøtun

Adm dir
Tel: 57 69 83 04
Mob: 99 22 75 16
E-post: gyda@fresvik.no

Ronny Bjørneklett

Innkjøpssjef
Tel: 57 69 83 13
Mob: 91 19 24 94
E-post: ronny@fresvik.no

Arek Lekki

Bygningsingeniør, teknisk sal avd Fresvik
Tel: 57 69 83 21
Mob: 99 87 16 25
E-post: arek@fresvik.no

Agnar Bøtun

Lager og logistikk
Tel: 57 69 83 11
Mob: 48 25 51 77
E-post: agnar@fresvik.no

John Bøthun

Teknisk teikning
Tel: 57 69 83 06
Mob: 91 19 24 93
E-post: john@fresvik.no

Jorun Kårtveit

Resepsjon/sekretær    
Tel: 57 69 83 00
Mob: 41 66 06 80
E-post: jorun@fresvik.no

Nils Gunnar Finne

Produktutvikling
Tel: 57 69 85 85
Mob: 91 51 31 17
E-post: ngf@fresvik.no

Ragnvald Grov Sørdal

Lønnsansvarleg
Tel: 57 69 83 08
Mob: 90 97 73 31
E-post: rgs@fresvik.no

Siv Settevik

Produksjonsleiar
Tel: 57 69 83 07
Mob: 41 66 06 85
E-post: siv@fresvik.no

Siri Otterhjell

Transportansvarleg
Tel: 57 69 83 15
Mob: 97 77 28 56
E-post: siri@fresvik.no